Hakkımızda

1990 yılında doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak kabul ederek yolculuğuna başlayan PARYAP, attığı yenilikçi adımlarla faaliyet gösterdiği her alanda değerleriyle birlikte hedefine ulaştı. Gelişen inşaat teknolojilerine uygun ve üstün nitelikli yapı anlayışını kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme misyonu ile geliştirdiği konut projelerinin tamamını başarıya taşıdı. İnşaat sektöründe verimlilik, sürdürülebilirlik, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Müteahhitliğin Doğru Hali

Segmentindeki en saygın ve güvenilir üstlenici firmalarından olan PARYAP, müşterilerinin konut projelerinde karşılaşılabilecek zorlukları çok iyi anlıyor. Profesyonel ekibimizin sunduğu rakipsiz uzmanlık ve yaratıcılık sayesinde her bir müşterimizin ihtiyaçları için uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

Önceliğimiz Müşteri Deneyimi

Lisanslı ve uzman Endüstriyel ekibimiz, sayısız müşterimizin PARYAP deneyiminin keyfine varmasına yardımcı oldu. Hizmetlerimizi her bir projenin spesifik gerekliliklerine uyarlayarak kalite, verimlilik ve maliyet konularında en iyi sonuçları elde ediyoruz.

Kayalı Paralı’nın

Aziz Hatırasına

1990 yılında günümüzde PARYAP adı altında faaliyetlerine devam eden Ergenekon İnşaat’ın temellerini atan Kayalı Paralı daha sonraki yıllarda yaratıcı gücü, ileri görüşlülüğü ve yılmayan çalışma azmi sayesinde bizlere kazandığı itibar, sevgi ve saygıyı miras bırakmıştır. Paryap ailesi olarak Kayalı Paralı’nın varlığını hep yanımızda hissediyor, aziz hatırasını ve mirasını yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.